Salon krásy TIFFANY

Základní informace

Salon krásy TIFFANY se nachází na Náměstí Republiky 136/22 v Plzni. V salonu můžete kromě kosmetického ošetření pleti využít také dalších kvalitních služeb, jako je manikúra a péče o ruce, pedikúra a péče o nohy, péče o tělo a epilace. Pro viditelné výsledky se v salonu používá výhradně německá kosmetika MALU WILZ, která splňuje požadavky i té nejnáročnější pleti a můžete si ji zde i zakoupit.

Kontakty

Ulice Náměstí Republiky 136/22
Město Plzeň
Telefon +420 774 218 868
E-mail veronika@salontiffany.cz
Web www.salontiffany.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon krásy TIFFANY? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Péče o pleť

Německá kosmetika MALU WILZ je vhodná i na citlivou pleť. Dá se používat při ošetření pleti v salonu i při následné domácí péči. Působením aktivních látek, účinných technik při ošetření pleti a domácí péči, se pomocí této kosmetiky dá vyřešit jakýkoliv problém pleti a dodat jí ztracenou energii i zářivou barvu. Péče o pleť je obohacena o ultrazvukovou čistící kúru, provádíme i vakuové čištění pleti, relaxační pleťovou masáž i výživnou masku. Využít můžete regenerační lifting řas, barvení řas i obočí a jeho úpravu, nebo make-up na jakoukoliv příležitost.

Manikúra a péče o ruce

Manikúra a péče o ruce je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Pomocí ošetření dojde ke hloubkové výživě, regeneraci i posílení nehtů a vaše nehty budou dokonale upravené. Využít lze i metodu zvanou gellak, lakování i zdobení nehtů. Vaše ruce jsou vaší vizitkou a péči si rozhodně zaslouží. Na pokožce rukou je kůže hodně namáhaná a vystavená vnějším vlivům. Pomůžeme vám o ni pečovat.

Pedikúra a péče o nohy

Pedikúra a péče o nohy dodá vašim chodidlům jemnost a relaxaci, nehtům hloubkovou výživu, regeneraci i posílení a vaše nehty na nohou budou dokonale upravené. Pedikúra je medicinální, neboli suchá přístrojová. Je zcela bezpečná a vhodná i pro diabetiky. V nabídce je i spa pedikúra, reflexní masáž plosky nohy, permanentní lakování a další péče o nohy i nehty. I na nehtech u nohou si lze nechat udělat metodu zvanou gellak, lakování i zdobení nehtů. Pečující kúra vaše nohy dokonale ošetří a zrelaxuje.

Péče o tělo a epilace

V rámci péče o tělo lze využít i epilaci speciálními vosky LYCON. Nejšetrnější metoda odstranění chloupků pracuje s průlomovými samostržnými horkými vosky LYCON, které odstraní chloupky již od délky 1 mm na jakékoliv části obličeje i těla včetně citlivých partií podpaží i třísel. Krémové vosky LYCON Hot Wax obsahují výběr nejlepších přírodních a zklidňujících ingrediencí pečujících o pleť i pokožku těla. Zanechávají ji jemnou, hladkou a bez chloupků. Kvalitní přírodní pryskyřice a včelí vosk, nízká teplota tání a výživové vlastnosti poskytují péči i citlivé pokožce. Určitě stojí za to vyzkoušet celotělové zpevňující zábaly, blahodárné tělové zábaly na detoxikaci i proti celulitidě.

Napsali o nás:

Těšíme se na Vás na adrese: Nám. Republiky 136/22, Plzeň | tel.: 774 218 868 | www.salontiffany.cz

Nejbližší slevy

–20 %
3000 Kč končí zítra
–17 %

Pedikúra

Pedikúra

500 Kč končí za 30 dní

OPÁLENÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ!

Užijte si opálení v nové perspektivě.

končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí