Studio OK

Základní informace

Provádíme kompletní kosmetické služby: elektronické čištění pleti, zpevňování, barvení řas a obočí, depilace, peeling, laser, líčení, myostimulace a činnosti s kosmetikou spojené.

Kontakty

Ulice Zbrojnická 4
Město Plzeň
Telefon +420 377 326 140
E-mail info@studiook.cz
Web www.studiook.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota 8:00 - 12:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio OK? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jak dosáhnout krásného a atraktivního vzhledu?

Kosmetické ošetření ve Studiu OK (Co vám nabízíme?)

Elektronické čištění pleti je velmi účinné a šetrné. Nezanechává na pleti žádné pohmožděniny a nežádoucí červené skvrnky a zároveň nedochází (jako při jiných metodách – např.napařování aj.) k rozšíření pórů. A co to je „elektronické čištění“?

Prostřednictvím přesně spolu sladěných intenzit proudových křivek a frekvencí je umožněna dokonalá optimalizace látkové výměny buněk a jsou odstraňovány škodlivé látky. Proto je tato metoda tak úspěšná převážně u akné, kdy lze dosáhnout rychlejšího úspěchu.

Elektronická lymfodrenáž Provádíme při městnání lymfy, kdy jsou odváděny škodlivé látky a tím se zlepšuje stav pleti (např. u akné).

Regenerace a zpevňování obličejového svalstva a tkání („Myolifting“). Kůže, svaly a tkáně jsou ošetřovány a zpevňovány slabým proudem a tím jsou aktivovány k tomu, aby se zvýšila jejich ochrana před škodlivými vlivy životního prostředí a přirozeným procesem stárnutí. Úspěch je zpravidla zřetelný a hlavně pociťovaný již po prvním ošetření, a to je vhodné opakovat každý měsíc.

Iontoforéza Představujeme vám metodu, kterou se prostřednictvím galvanického proudu dostávají účinné látky iontoforézního preparátu hlouběji do kůže, než by bylo možné při pouhém vmasírování Tímto způsobem může pokožka získávat výživné látky snadněji a udrží si je delší dobu.

Peeling je odstraňování odumřelých buněk z povrchu pokožky několika způsoby a s různou účinností. Peeling volíme podle typu pleti: enzymatický, AHA kyseliny, přístrojové brusné kotouče atd.

Depilace v obličejových partiích pomocí teplé pryskyřice. Při opakované aplikaci se omezuje růst chloupků.

Barvení řas a obočí Používáme hypoalergení barvy s regenerací, které umožňují i častější barvení bez dráždění očí a poškození řas.

Úprava a tvarování obočí podle typu obličeje a módních trendů.

Ruční masáž obličeje a dekoltu

Masky Bez ošetření maskou by neměla odcházet z kosmetického studia žádná zákaznice. Je to nejen „tečka“ po ošetření pleti, ale i nezbytná součást. Chrání pleť před znečištěním,vy­živuje jí a u speciálních liftových „odlitkových“ nebo thermomasek dodá pleti i konečný a viditelný efekt.

Poradenská služba Poradíme vám jak o pleť pečovat, jaký typ pleti máte a jakou kosmetiku zvolit. Tuto službu provádíme pro naše zákaznice zdarma.

Péče o tělo a svaly je důležitou součástí kompletní kosmetické péče, a proto vám nabízíme ještě jednu službu : Reizström – přístroj na zeštíhlení postavy a zpevnění svalů pomocí dráždivých proudů. Kúra se skládá z 10ti návštěv po 45ti minutách, a to 3krát v týdnu.

Líčení Každá žena chce být krásná a atraktivní a přitom stačí tak málo. Nikdy jste se nelíčila a nebo chcete změnu? Máte před sebou taneční, maturitní ples, svatbu nebo oslavu životního jubilea? Rády vám poradíme a zviditelníme vaší krásu.

Nejbližší slevy

–31 %
520 Kč končí za 7 dní

Slevová akce do konce září

Sleva 9% na všechny masážní procedury do konce září

končí za 7 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie