Studio Mone

Základní informace

Kadeřnictví, kosmetika, lifting, prodlužování nehtů, úprava nehtů, manikúra, pedikúra, depilace voskem a cukrovou pastou, thajská a sportovní masáž, VacuShape, solárium, infrasauna a další služby jsou připraveny v našem kosmetickém salónu Studio MONE jen pro Vás. Pro Vaše tělo i duši jsme vytvořili vlídnou oázu klidu, kde Vám pomůžeme zapomenout na okolní uspěchaný svět.

Kontakty

Ulice Sinkulova 133/20
Město Praha
Telefon +420 604 873 947
E-mail info@studiomone.cz
Web www.studiomone.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Mone? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kadeřnictví

Nejdůležitějším znakem komunikace při vizuálním kontaktu je první dojem, vnější vizáž, kterou se prezentujeme. Nejvýmluvněji o Vás vypovídá Váš účes, úprava a barva vlasů, uceluje Vaši osobnost a dodává sebevědomí. Délka a střih vlasů Vám tvarují obličej, barva dokáže ovlivnit odstín pleti.

V každém věku lze přizpůsobit účes rysům obličeje, správným střihem a vhodnou barvou lze „ubrat“ roky, a výsledný efekt může mít stejný účinek jako plastická operace. Říká se, že vlasy jsou korunkou krásy, což pohledem na své okolí lze pouze potvrdit.

Málokdo z nás si dovede představit svět bez rozmanitých forem, tvarů a barev účesů, a vlasových odborníků, kteří nám pomáhají s tímto základním bodem celkové vizáže. Náš profesionální kadeřnický tým je připraven společně s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional pomoci i Vám.

Kosmetika

Dalším důležitým mezníkem výsledného dojmu je stav a vizáž pokožky samotné. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví a věku. Ačkoli je dostatečně pružná aby odolala opotřebování, na zralejší pleti se rychleji projeví nemoc, dietní chyby, nedostatek cvičení, spánku nebo vliv pracovního prostředí.

Pokožka plní mnohem více funkcí než jen hezký obal. Hraje nejen důležitou roli v pochodech uvnitř těla, ale chrání nás před škodlivými vlivy okolního prostředí. Čím pěstěnější pleť, tím krásněji vypadá nalíčená tvář. Starostlivá péče je absolutní nezbytností nejen pro všechny ženy, které se rády a často líčí.

Manikúra a pedikúra

Ruce jsou pro každého jednou z nejdůležitějších součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností které provádíme jsou za potřebí, je tedy zřejmé, že péče o ruce je téměř nezbytná. Manikúrou se rozumí úprava délky a tvaru nehtů na rukou, změkčení a odstranění zrohovatělé kůžičky v okolí nehtů, zkrátka péče o ruce v takové míře, kterou vyžadují.

Stejně jako ruce, tak i nohy hrají neméně důležitou roli. Nosí nás celý život proto jim věnujme péči, kterou si zaslouží. I krátký pohled na nohy dokáže o svém majiteli mnohé vypovědět. Nejen nošení neodpovídající velikosti bot, ale i vkusné a elegantní podpatky mají za vinu vznik nepříjemných otlaků, zrohovatění kůže, vznik kuřích ok a mozolů.

Úkolem pedikúry je nejen odstranění těchto nežádoucích jevů, ale i zkrášlení nohou formou buď úpravy tvaru a barvy nehtů, nebo i klasického prodlužování nehtů gelem, obdobným způsobem jako na rukou.

VacuShape – odstranění problémů s celulitidou a podkožním tukem

Většina žen a v dnešní době již i mužů se stále častěji potýká s problémem celulitidy – „pomerančové kůže“, a podkožního tuku. Problémové partie se nalézají zejména na břiše, podbřišku, hýždích a stehnech. Samotné tělo tyto partie velmi problematicky prokrvuje, je tedy velmi těžké odstranění celulitidy a tuku.

Obvyklými formami tréninku a aerobního cvičení, ženy hubnou především na prsou, ramenech, pažích, a obličeji, přičemž tuk na spodních částech těla zůstává. Tréninkový program VacuShape je zaměřen na řešení tohoto problému.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.