LS visage

Základní informace

Jsme kosmetické studio, které klade velký důraz na individuální přístup ke každé z klientek. Nabízíme přátelskou a pohodovou atmosféru, kde se dokážete uvolnit, zapomenete na všední starosti a skvěle se zrelaxujete. Během ošetření používáme nejnovější postupy, abychom docílili Vašich kýžených výsledků co nejpříjemnějším způsobem. Po ošetření budete odcházet absolutně uvolněná a Vaše hedvábně vláčná pleť Vám poděkuje.

Kontakty

Ulice Milady Horákové 13
Město Brno
Telefon +420 776 191 573
E-mail ls.visage@gmail.com
Web www.lsvisage.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón LS visage? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

„Individuální přístup je vždy základem spokojenosti“ Jak říká dermální specialistka, vizážistka (2. vicemitryně ČR v Airbrush Makeup Open 2018), zakladatelka značky LS visage Lenka Smejkalová.

Jednotlivá ošetření jsou započata analýzou pleti, diagnostikou nedostatků, konzultací očekávaných výsledků a doporučením domácí péče pro maximalizaci efektu ošetření. Přípravky použité během ošetření jsou vybrány přesně dle typu a aktuálního stavu pleti tak, abyste se cítila skvěle a především, aby Vaše pleť dostala to, co si zaslouží. Za svou prací si 100% stojíme, protože se na všechny naše služby vztahuje garance vrácení peněz. Nestyďte si říct, pokud náhodou nebudete spokojená s výsledkem námi poskytnuté služby.

Rádi Vám i blíže představíme Lenku – ženu, která o Vás bude pečovat a bude Vás doprovázet na cestě za pěstěnou pletí.

"Mé jméno je Lenka Smejkalová a rozhodla jsem se svůj život zasvětit kosmetice, péči o pleť a tělo. Studovala jsem na VUT v Brně na Chemické fakultě obor Chemie potravin a biotechnologie. Mnoho lidí napadne otázka, „Proč jsem nezůstala v laboratoři a jsem kosmetičkou/vi­zážistkou?“ zkrátka protože mě to baví, naplňuje mě pocit a pohled na ženy, které ode mě odchází spokojené. Mají hedvábnou pleť, opakovaně se vrací a nestydí si říct o rady a tipy, jak si usnadnit péči o pleť doma. Ráda ženám dopřávám ošetření, které si nejsou schopny udělat samy doma, podpořit tím jejich vlastní péči a pleť může být tak ve 100% kondici.

Většinu dospívání jsem trpěla silným akné a pěstící kosmetiku jsem zkoušela stylem „pokus/omyl“, až profesionální zásah mě nasměroval na správnou cestu. Během několika let jsem si vypěstovala vášeň ke kosmetice a věděla jsem, že chci pomáhat s neduhy a trápeními i ostatním ženám, aby se cítily skvěle, sebevědomě, milovaly svoji pleť a především samy sebe."

Budeme se těšit na Vaši brzkou návštěvu.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie