Massage centrum

Základní informace

Masáže v Brně - Antistresová masáž hlavy, Relaxační, Aromatická masáž, Sportovní a regenerační masáž, Zen SHIATSU masáž, Shintai masáž, Bowen, Lymfatická masáž, Lymfodrenážní masáž, Medová, Exotická masáž bylinnými a ovocnými měšci. Bussines masáž ve Vaší firmě.

Kontakty

Ulice Tvrdého 503/9
Město Brno
Telefon +420 774 250 999
E-mail marketa.petrik@gmail.com
Web www.brno-masaze.eu

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Massage centrum? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Klasická masáž

uvolňuje celé tělo, nebo jen vybrané partie. V průběhu klasické masáže rozproudíme krev v žilách a lymfu a dovolíme jejímu vstřebání do oběhového systému. Tento typ masáže má za úkol bojovat proti následkům špatného držení těla, dlouhodobých neměnných pozic (třeba při sedavém zaměstnání), apod., proto se budeme především soustředit na ztuhlé části svalů.

Bowenova technika

bowenovaMá výborné rehabilitační a uvolňující výsledky. Je to jemná neinvazivní metoda, která aktivuje svalové úpony, uvolňuje celotělovou fascii a tím ovlivňuje i vnitřní chod orgánů. Požívají se speciální tahy tzv. „nadrnkávání“ svalových úponů. Mezi jednotlivými tahy jsou cca 2 minutové pausy, ve kterých tělo v klidové fázi nejvíce pracuje. Pro dlouhodobý efekt se doporučují min. 3 masáže během 2 týdnů.

Relaxační masáž

Massage centum masáže v brně. Odpočinková masáž, jejímž účelem je prohřátí a relaxace těla i mysli. Budete se cítít uvolněně a odpočatě po celý den.

Medová masáž


Medova vynikající detoxikační účinky. Med má nejen vnitřní využití v podobě sladidla, léku, nebo pamlsku, ale při aplikaci na kůži pomáhá při vyplavování hluboce usazených škodlivin a toxinů z tkání. Med také příznivě působí na pokožku, prokrvuje ji a čistí póry. Po medové terapii může nastat únava, mírné bolesti hlavy, možná se objeví mírné začervenání, či vyrážka. Účinky jsou ovšem individuální. Příjemnými hmaty se provádí po celých zádech a páteři.

Manuální lymfodrenáž – „lymfatická masáž“

Nejedná se o masáž svalové soustavy, ale o drenáž lymfatického systému, který se z 80 % nachází v podkoží. Proto je to technika jemná, prováděná jen s mírným přítlakem. Tato technika aktivizuje lymfatický systém, čili odvádí přebytečnou tekutinu z mezibuněčných prostor a pomáhá při transportu tuků. Má blahodárný vliv na zmírnění otoků, ukládání tuků v podkoží a napomáhá při rozbourávání celutity. Lymfatický systém mimo jiné pomáhá tělu odvádět škodlivé látky a proto je jeho správná činnost důležitá i pro správnou funkci imunitního systému.

Masáž baňkou zad nebo Anticelulitidní – Vaku procedura

Technika baňkování pochází z Asie a využívá se v tradiční čínské medicíně. Skvěle uvolňuje svalstvo a předchází problémům s pohybovým aparátem či nachlazení. Jedinou nevýhodou je, že po aplikaci mohou zůstat na kůži několik dnů tmavé fleky. Je to přirozený efekt detoxikace. Baňky se přikládají staticky na jednotlivá místa cca až na 15 min a nebo se s nimi provádí příjemné tahy po naolejované kůži.

Pokud se pravidelně aplikují na problematické partie postižené celulitidou cca po 10 aplikacích opakovaných v krátkém časovém intervalu, dochází k značné redukci celulitidy. Anticelulitidní Vaku proceduru doporučujeme podpořit skořicovým zábalem v Bionické dece či vaku.

Exotická masáž bylinnými, rýžovými či ovocnými měšci

Tato masáž Vám přinese smyslný zážitek plný vůně koření či exotického ovoce. Záleží jen na Vás, kterou si vyberete. Ovocná masáž je skvělá pro aktivaci lymfy, zvýšení energie a výrazně podporuje proces detoxikace. Bylinkové se používají na zapracování vonných bylin do těla a rýžové pro aplikaci speciálních vonných mastí.

Zen SHIATSU, Shin tai masáž

shiatsu masáž brnoTradiční japonská masáž pro udržení rovnováhy organismu. Shia-tsu znamená tlak prstu. Pomáhá předcházet řadě zdravotních problémů. Masáž se provádí na akupresurních drahách a dá se jí ovlivňovat i vnitřní chod orgánů.

Využívá se pro prevenci a úlevu:

 • zažívacího traktu
 • bolestivé menstruace a problémech s početím
 • v těhotenství a po porodu
 • inkontinenci
 • mužských problémů
 • migrénách
 • únavě či nespavosti
 • problémům s termoregulací
 • podpora kostí, šlach a vazů
 • podpora imunity
 • eleminace stresu, atd........

Business massage – bolí Vás záda a nemáte čas chodit na masáže?

Masáže na podporu energie a proti stresu přímo ve vaší kanceláři.

Služby, které poskytujeme

Kadeřnictví

Dámské střihy, Pánské střihy, Zhušťování vlasů, Přeliv, Barvení vlasů, Melír, Trvalá na vlasy, Společenské účesy, Svatební účesy, Ošetření poškozených vlasů, Zábaly a vlasové kůry, Prodej vlasové kosmetiky pro ženy, Prodej vlasové kosmetiky pro muže, Permanentní narovnání vlasů, Mobilní kadeřnictví, Dětské střihy, Brazilský keratin

Kosmetické salony

Program proti stárnutí, Základní ošetření pro všechny typy pleti, Regenerační péče pro citlivou pleť, Regenerační péče pro alergickou pleť, Regenerační péče pro suchou pleť, Regenerační péče pro smíšenou pleť, Regenerační péče pro vysušenou pleť, Intenzivní obnovovací péče, Oční mikromasáž, Aromaterapie, Kosmetické ošetření poprsí, Ošetření celulitídy, Epilace voskem, Lymfodrenáž, Regenerační péče pro mastnou pleť, Multiintenzivní péče, Pánské ošetření, Úprava obočí, Masáž obličeje, krku a dekoltu, Prodej kosmetiky, Zábaly, Trvalá na řasy, Barvení řas a obočí, Aplikace umělých řas, Dermabraze, Analýza pleti, Ultrazvukové ošetření pleti, Kosmetické poradenství, Žehlení obličeje galvanickou žehličkou, Prodlužování řas, Zahušťování řas, Formování postavy

Masážní salóny

Masáž těla, Masáž klasická, Masáž relaxační, Masáž sportovní, Masáž proti celulitídě, Reflexní masáž, Masáž kotníků a lýtek, Regenerační masáž, Shiatsu masáž, Masáž zad a šije, Havajská masáž Lomi Lomi, Těhotenská masáž, Medová masáž, Moxování, Baňkování, Mobilní masáže

Permanentní make-up (PMU artisté)

Permanentní make-up

Výživoví poradci

Diagnostika tělesného stavu, Poradenství správného stravování, Konzultace jídelníčku, Doporučení vhodné pohybové aktivity, Prodej zdravé výživy a doplňků stravy

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 22 dní
–29 %
2500 Kč končí za 22 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 29 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí