Biolage představuje novou profesionální péči pro poškozené vlasy

Kategorie: Účesy a vlasy

Mojekrasa

V BIOLAGE, věříme, že krásné vlasy tvoří krásnou planetu. Zavázali jsme se vyvíjet produkty profesionální vlasové péče, které v sobě snoubí to nejlepší z vědy i přírody. Velmi nás těší, že vám v roce 2023 můžeme představit Biolage „v novém“ spolu s novou řadou produktů pro poškozené vlasy – Strength Recovery, která byla uvedena na konci dubna.

Jedinečné složení našich produktů je navrženo tak, aby cíleně obnovovalo a podporovalo zdraví a přirozenou krásu vlasů bez nadměrného nebo zbytečného použití účinných látek. Věříme v sílu inovace, která propojuje bohaté textury s oleji a výtažky rostlinného původu pro nezaměnitelné účinky a přirozený pocit Biolage.

Nová řada STRENGTH RECOVERY – regenerace, která pečuje. @biolage #biolage #strengthrecovery #repairthatcares #biolageczsk

Nová řada byla vyvinuta zejména pro zákaznice s oslabenými a křehkými vlasy, které si často foukají, žehlí, kulmují, či barví vlasy nebo čelí každodennímu opotřebení vlasů. Složení produktů řady Strength Recovery je obohaceno o aktivní veganský skvalan pro okamžitou regeneraci poškozených vlasů.

Jaké jsou účinky skvalanu?

Od péče o pleť až k vlasové péči. Skvalan napodobuje přírodní lipidy a při použití v aktivním množství pomáhá vyživovat a chránit vlasy před budoucím poškozením. Zároveň zvyšuje hebkost a lesk vlasů. Z přírodních zdrojů: 100% aktivní, získává se z olivovníků.

Produkty řady Strength Recovery brzy zaujmou nezastupitelné místo ve vašem srdci díky těmto účinkům:

• 3× silnější vlasy již po prvním použití ***

• o 82% snadnější úprava*

• o 73 % menší lámavost**

Naše portfolio produktů Biolage zahrnuje šampon, balzám a ochranný regenerační sprej.

KROK 1 MYTÍ: ŠAMPON

Krémové složení šetrně myje a zároveň dodává vlasům hebkost a hladkost bez zatížení. Bohatá pěna pomáhá odstraňovat z vlasů nečistoty i zbytky stylingových přípravků, a zároveň zachovává celistvost vlasového vlákna. Vlasy jsou hebčí a vypadají zdravější, bez pocitu zatížení.

KROK 2 VÝŽIVA: BALZÁM

Balzám dodává vlasům výživu a okamžitě snižuje lámavost vlasů o 73 %, zanechává vlasy uhlazené a 3 krát hebčí. Výjimečné složení se zelenou stopou: tento balzám byl vyvinut tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí – od získávání zdrojů až po výrobu.

Z 99 % biologicky odbouratelné složení, obsahuje 97 % složek přírodního původu a 75 % látek pocházejících z procesů zelené chemie.

KROK 3 OCHRANA: REGENERAČNÍ SPREJ

Poslední krok k posílení vlasů na cestě k hedvábným, obnoveným a rozčesaným vlasům. Lehká péče ve spreji posiluje vlasové vlákno a zároveň chrání zcitlivělé vlasy před dopady tepelného stylingu. Vlasy jsou o 82 % snáze upravitelné* a chráněné před budoucím poškozením.

*Regenerační sprej Strength Recovery v porovnání s běžným šamponem

**Systém šamponu a balzámu Strength Recovery v porovnání s běžným šamponem

***Systém šamponu, balzámu a regeneračního spreje Strength Recovery v porovnání s běžným šamponem.

Ikonická vůně – jedinečné propojení ovocných, květinových a kořeněných tónů přináší nezapomenutelný a povznášející zážitek. Složení vůně je v souladu se zásadami klasické aromaterapie. Jsme si vědomi potřeb moderních spotřebitelů kosmetického průmyslu a v rámci naší cesty se chceme stát ještě udržitelnější značkou pro lepší budoucnost. Naše profesionální dědictví a závazky k udržitelnosti představíme také v novém designu etiket, které jsou doplněné ikonky zdůrazňující hlavní účinky každého produktu.

Certifikát leaping bunny

Biolage získala v rámci programu Leaping Bunny certifikát od Cruelty Free International, jedné z předních mezinárodních organizací s cílem zrušit testování na zvířatech.

Veganské složení*

Nyní jsou všechna složení produktů Biolage veganská*. Bohatá textura a obsah účinných rostlinných olejů i výtažků dodávají produktům Biolage nezaměnitelné účinky přírody s posíleným leskem a hebkostí vlasů, které snadno přechází ze salonu do péče na doma.

*Neobsahuje živočišné deriváty ani vedlejší produkty.

Udržitelné obaly

Protože se chceme stát ještě udržitelnější značkou, budou naše charakteristické lahvičky nyní vyrobeny až z 95 % z recyklovaných materiálů. Tím dosáhneme výrazného snížení množství přimárních plastů v našich obalech.

Fotografie

Komentáře