Limitovaná zimní edice: Gliss Kur Winter Repair Ta nejlepší péče o vlasy v zimě

Kategorie: Účesy a vlasy

Mojekrasa

S nástupem chladného zimního počasí se obvykle zhoršuje kvalita našich vlasů. Bývají vysušené a lámavé, třepí se a postrádají vitalitu. Na vině jsou především nepříznivé klimatické podmínky a časté přechody z přetopených místností do mrazu i nošení přikrývek hlavy.

Značka Gliss Kur nabízí řešení v podobě limitované „zimní“ řady Gliss Kur Winter Repair. Jde o první řadu vlasové péče vytvořené speciálně pro regeneraci vlasů během zimního období. Nabízí šampon, balzám, regenerační expres balzám a okamžitou regenerační masku. Nová řada Gliss Kur Winter Repair byla vyvinuta speciálně pro péči o vlasy v chladných měsících roku.

Vysoce účinná receptura s pečujícím regeneračním sérem pečuje o vlasy poškozené suchým teplým vzduchem z topení, mrazem a studeným větrem či nošením čepic a šál. Má také antistatický efekt a zvyšuje odolnost vlasů. Gliss Kur Winter Care je dokonalým řešením, jak poškozeným vlasům v zimě zdravě vypadající, intenzivní a dlouhotrvající lesk, hebkost a krásu.

Portfolio řady Gliss Kur Ultimate Color:

  • Šampon Gliss Kur Winter Care, 250 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Balzám Gliss Kur Winter Care, 200 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Balzám Gliss Kur Winter Care Express Repair, 200 ml – DMOC 119,90 Kč
  • Okamžitá regenerační maska Gliss Kur Winter Care, 200 ml – DMOC 139,90 Kč

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde