NOVINKA: Schauma Nature Moments Indonesian Coconut & Lotus Flower Vlasová péče inspirovaná tajemstvím přirozené krásy

Kategorie: Účesy a vlasy

Mojekrasa

Jde-li o krásu a zdraví, stále více lidí sází na sílu přírody. Oblíbená značka vlasové kosmetiky Schauma proto nyní přichází s novinkou. Zavřete oči a představte si, že jste na indonéském ostrově. Na pláži si dáváte osvěžující doušek kokosové vody, jste obklopeni jen bílým pískem, azurově modrým oceánem a jemnou vůní lotosových květů. Každý z nás chce zažít takové chvíle, kdy cítíme absolutní klid a harmonii v duši a souznění s přírodou. A toto přání se týká nejen péče o duši, ale i o tělo. Přírodní ingredience v péči o náš zevnějšek jsou stále žádanější.

Objevte novinku řady Schauma Nature Moments Indonesian Coconut & Lotus Flower, která oživí vaše vlasy díky inovativní receptuře s přírodními esencemi z indonéského kokosu a lotosového květu.

Receptura řady Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water & Lotus Flower je plná 100 % přírodních esencí. Šampon a balzám hydratují suché vlasy zevnitř, aniž by je zatěžovaly. Dokonce i když máte dojem, že jsou vlasy úplně vysušené, pocítíte díky těmto pečujícím produktům jejich regeneraci a svěžest.

Nová Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower navíc nabízí úžasnou květinově ovocnou vůni, která vás přenese přímo do exotiky, na indonéské souostroví. Kokosová voda, recept na tropickou krásu, je známá pro svou lehkou, osvěžující strukturu a pro své hloubkově hydratující vlastnosti. Krásný lotosový květ je dobře známý jako základ asijského tajemství krásy.

Nejnovější inovace značky Schauma, dostupná jako hydratující šampon (250ml a 400ml) a balzám (250ml), rozšiřuje oblíbenou kolekci Nature Moments od Schwarzkopf.

Nová kolekce Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower je dostupná od března 2018 v novém svěžím balení se světle oceánově modrým pozadím a kokosově zeleným víčkem. Je inspirována přírodními krásami Indonésie.

Pro přirozeně krásné vlasy od kořínků ke konečkům – inspirováno nejkrásnějšími okamžiky přírody.

Portfolio Schauma Nature Moments:

Oslabené a křehké vlasy

  • Šampon Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower (250 ml/400 ml) 64,90 Kč/84,90 Kč
  • Balzám Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower (200ml) 64,90 Kč

Řada Schauma Nature Moments je dostupná v obchodní síti od března 2018.

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde