Phyris představuje unikátní péči o pleť díky aktivátorům SOMI!

Kategorie: Péče o pleť

Mojekrasa

Každý den se naše pleť musí potýkat s nepříznivými vlivy, které narušují její ochranou bariéru a zanechávají ji oslabenou, citlivou a náchylnou k dřívější tvorbě vrásek. Používáte speciální krémy a séra, ty však nefungují? Klíč k problému drží v rukou německá společnost Phyris, která vyvinula unikátní, klinicky ověřené aktivátory SOMI.

Žijete-li ve městě se smogem, výfukovými plyny a prachem nic nezmůžete. Ani na vesnici ale nemáte vyhráno, protože výkyvy teplot, vítr či UV záření z povrchu zemského prostě nesmažete. V důsledku všech těchto vlivů může vaše pokožka trpět sklony k červenání, akné, rychlejší tvorbě vrásek či dehydrataci. Jak ale docílit, aby krémy a séra fungovaly tak, jak mají? Řešením je jedinečný produkt na celosvětovém trhu – aktivátory SOMI, které seženete v podobě gelu, spreje, krému či lehkého fluidu.

“Společnost Phyris vyvinula skvělý produkt Sensi Somi Balm zlepšuje hojivost jizev, což je pro ženy velmi důležité hlavně v oblasti obličeje. Po operaci následně doporučuji pro zlepšení elasticity kůže používat Ultra Somi Fluid. Operací dosáhnu výborného efektu a povadlou kůži odstraním, ale nezlepším jeji elasticitu.” MUDr. Jiří Kučera, plastický chirurg

Tajemství spočívá ve 2. fázi

Všechny produkty SOMI se používají ve 2. fázi péče o pleť. Tedy po důkladném vyčištění pokožky a před nanesením dalších krémů či sér. Během pár minut aktivuje SOMI buňky pleti, zároveň napomáhá pokožku otevřít a urychlit tak proces vstřebatelnosti následné péče až o 30 %. Kromě toho pleť hydratuje o 35 % a posílí její obranyschopnost o 29 %. Produkty SOMI stačí nanášet na pleť 2× denně o velikosti menší perly.

Šetrně k pleti i přírodě

Značka Phyris vyvíjí své produkty tak, aby nejen fungovaly, ale zároveň neškodily vašemu organismu, okolní přírodě ani dalším živým bytostem. SOMI neobsahuje chemicky škodlivé látky, minerální oleje, silikony a všechny účinné látky jsou rostlinného původu. Produkty Phyris zároveň nikdy nebyly, nejsou a ani nebudou testovány na zvířatech.

Který SOMI je pro vás ten pravý?

S ohledem na rozdílné typy pleti vznikly hned 3 druhy kosmetických produktů Phyris s aktivátory SOMI. Vy si tak můžete vybrat ten, který sedne přímo na míru vaší pleti a jejím neduhům.

Termasomi Gel a Termasomi Spray

Všechny funkce pleti jsou aktivovány díky účinkům lipozomálně zapouzdřených termálních elementů. Gel i sprej poskytují pokožce intenzivní hydrataci, mizí po nich pocit napjaté pokožky a oba jsou dobře snášeny i citlivou pletí. Zejména v horkém, letním počasí, nabízí ideální osvěžení. Produkty jsou bezpečné, a tak je můžete pro jejich chladivý efekt používat v průběhu celého dne, klidně i přes make-up.

Cena produktu: 790 Kč za 75 ml

Sensisomi Balm

Jemný protistresový balzám posiluje imunitní systém pleti, stabilizuje a aktivuje vlastní obranyschopnost buněk, zklidňuje zarudnutí, redukuje podráždění pokožky a obnovuje její rovnováhu. Obsahuje glukan a mořské elementy, které pomáhají harmonizovat tkáňový prostor. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a chvála na něj chodí i od zákaznic, které podstoupily náročnější pleťové zákroky.

Cena produktu: 790 Kč za 75 ml

Ultrasomi Fluid

Lehký fluid aktivuje buněčný metabolismus a buňky regeneruje. Díky jedinečnému působení kyslíku aktivuje a posiluje vlastní metabolismus buněk pleti. Zároveň stimuluje regenerační procesy, revitalizuje unavenou a zralou pleť a zlepšuje efekt následné proti vráskové péče. Je vhodný i pro ženy s citlivou pletí.

Cena produktu: 790 Kč za 75 ml

Srdce značky PHYRIS. Jedinečné na českém trhu. Aktivátory kolekce SOMI zaručují již o 30% intenzivnější výsledky Vaší péče o pleť. Toužíte o hluboké hydrataci pleti, zlepšení stavu Vaší pokožky? Kolekce SOMI je pro Vás to pravé!

Váš PHYRIS

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde