Doplnění akrygelových nehtů

Kategorie: Nehtová studia

Akrygel je nově představený výrobek na našem trhu, který svou dvojitou sílou - pružnotí v gelu a tvrdostí akrylu a zároveň dokonalu přilnavostí (téměř 100%ní) předčí ostatní nehtové materiály. Akrygelové nehty mají vzhled skoro stejný jako gelové, ale tvrdost spíše jako porcelánové a pryskyřicové. Báječné řešení pro ty, kterým gelové nehty nedrží, případně potřebují docílit větší tvrdosti nehtů. Materiál se také vytvrzuje UV světlem.

Doplnění akrygelových nehtů je technika, která kombinuje výhody akrylových nehtů s elastickými vlastnostmi gelových nehtů. Zde je přehled informací o doplnění akrygelových nehtů v nehtovém salonu:

  • Doplnění akrygelových nehtů se skládá z aplikace speciální směsi akrylového a gelového materiálu na přírodní nehty nebo na předchozí akrygelovou vrstvu. Tato směs se nanáší postupně a vytváří pevný a odolný povrch nehtů.
  • Proces: Prvně se připraví přírodní nehty, odstraní se přebytečná pokožka a povrch nehtů se zbrousí. Poté se aplikuje primer, který připravuje povrch nehtů pro lepší přilnavost akrygelové směsi. Nehtový technik poté nanáší směs na nehty pomocí štětce a modeluje je do požadovaného tvaru. Po vytvrzení ve světelné lampě nebo vyvření se nehty finálně tvarují a lakování.
  • Výhody: Doplnění akrygelových nehtů kombinuje výhody akrylových a gelových nehtů. Poskytuje pevnost a odolnost akrylových nehtů s přirozeným vzhledem a flexibilitou gelových nehtů. Tato technika je také známá svou dlouhou trvanlivostí a odolností vůči loupání a odlupování.
  • Efekt: Doplnění akrygelových nehtů vytváří přirozeně vypadající nehty s pevným povrchem a dlouhotrvajícím leskem. Nehty budou mít přirozený tvar a vzhled.
  • Cena v ČR: Cena doplnění akrygelových nehtů se může lišit v závislosti na nehtovém salonu a jeho cenové politice. V České republice se obecně pohybuje mezi 500 až 1000 Kč.
  • Pro koho je vhodný: Doplnění akrygelových nehtů je vhodné pro osoby s křehkými nehty, nehty se sklonem k lámání nebo pro ty, kteří chtějí mít dlouhé a pevné nehty. Je také vhodné pro osoby, které preferují přirozeně vypadající nehty s odolným povrchem.
  • Kontraindikace: Doplnění akrygelových nehtů nemusí být vhodné pro osoby s alergií na některé složky akrylového nebo gelového materiálu. Je také důležité vyvarovat se aplikace na poškozenou nebo nemocnou nehtovou ploténku.
  • Doba trvání: Délka aplikace doplnění akrygelových nehtů se liší v závislosti na délce a stavu vašich nehtů, stejně jako na zkušenostech nehtového technika. Obecně může zabrat 1,5 až 2,5 hodiny.

Je třeba mít na paměti, že konkrétní informace o doplnění akrygelových nehtů se mohou lišit v závislosti na konkrétním nehtovém salonu a jeho nabídce. Doporučuje se konzultovat s konkrétním salonem, abyste získali přesné informace a možnosti, které jsou vám k dispozici.

Čtěte také:

Doplnění akrygelových nehtů Kladno Doplnění akrygelových nehtů Praha Doplnění akrygelových nehtů Děčín Doplnění akrygelových nehtů Ostrava Doplnění akrygelových nehtů Karlovy Vary Doplnění akrygelových nehtů Brno Doplnění akrygelových nehtů Ústí nad Labem Doplnění akrygelových nehtů Kolín Doplnění akrygelových nehtů Hradec Králové Doplnění akrygelových nehtů Liberec Doplnění akrygelových nehtů Karviná Doplnění akrygelových nehtů České Budějovice Doplnění akrygelových nehtů Frýdek-Místek Doplnění akrygelových nehtů Teplice Doplnění akrygelových nehtů Zlín Doplnění akrygelových nehtů Plzeň Doplnění akrygelových nehtů Chomutov Doplnění akrygelových nehtů Jihlava Doplnění akrygelových nehtů Havířov Doplnění akrygelových nehtů Opava Doplnění akrygelových nehtů Olomouc Doplnění akrygelových nehtů Most Doplnění akrygelových nehtů Pardubice

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní