Javorník

Základní informace

Nabídka masážních a relaxačních procedur.

Kontakty

Ulice Štítná nad Vláří 414
Město Štítná Nad Vláří-Popov
Telefon +420 577 336 063
E-mail kolinkova@javor-st.cz
Web www.javor-st.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 15:30
úterý 9:30 - 18:00
středa 9:30 - 18:00
čtvrtek 11:30 - 20:00
pátek 7:00 - 15:30
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Javorník? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Masáže podporují vlastní regenerační schopnosti lidského těla. Masáž ovlivňuje organizmus na úrovni tělesné i duševní. Fyzicky masáž uvolní masírované svalstvo, může zmírnit bolest hlavy a povzbuzuje krevní oběh. V rovině duševní masáž navozuje pocit uvolnění, pozitivního naladění a působí celkově relaxačně.

Klasická masáž představuje systém masážních hmatů a pohybů, mezi které patří hlazení, hnětení a tisknutí měkkých tkání těla, s cílem navodit stav celkového uvolnění. Pod vlivem masážních pohybů se uvolňuje masírované svalstvo, rozšiřují se kožní vlásečnice a pokožka zčervená, protože se zvyšuje prokrvení.

Klasická masáž je prováděna jako celková nebo částečná.

K masáži patří také příjemná atmosféra a vonné oleje. Masáž voňavou směsí s éterickými oleji je nejpoužívanější aromaterapeutickou metodou. Jejím cílem je, vedle odstranění napětí a prokrvení, dostat do těla aromatické esence a umožnit plné rozvinutí jejich účinků. Aromaterapeutická masáž dodá pokožce cenné látky a současně nádherně uvolňuje.

Pro uklidňující masáž používáme olej z levandule, jako prokrvující skořicový olej. Aby masáž měla co největší účinky, musíte se jí zúčastnit aktivně. Soustřeďte se, zavřete oči a vnímejte svůj dech v souvislosti s masírovanými částmi těla. Masáže jsou vynikající metodou k odstranění stresu a k uvolnění, nabízejí možnost nechat se příjemně hýčkat.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.