Rekvalifikační středisko pro kadeřníky

Základní informace

Rekvalifikační středisko s dlouholetou tradici a zkušenostmi.

Kontakty

Ulice Krajířova 452
Město Turnov
Telefon +420 723 959 308
E-mail zanetakosek@gmail.com
Web kadernictviturnov.cz/rekvalifikacni-kurzy

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 14:00
úterý 9:00 - 14:00
středa 9:00 - 14:00
čtvrtek 9:00 - 14:00
pátek 9:00 - 14:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Rekvalifikační středisko pro kadeřníky? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy obor kadeřník. Na kurzu se naučíte veškeré kadeřnické dovednosti a budete plně schopni obstát v kadeřnické profesi. Naučíte se veškeré techniky stříhání, technologii barvení, balayage, melírování, trvalé a vodové ondulace. Část kurzu je také věnována večerním a svatebním účesům. Čas věnovaný jednotlivým úkonům záleží na každém jedinci, protože zvládnutí jednotlivých prací je velmi individuální. Máme k dispozici rozsáhlou skupinu modelů. Jsme jedno z mála rekvalifikačních středisek, které Vám zajistí modely! Můžete mít i modely vlastní.

V případě potřeby jsou dispozici také cvičné hlavy. Rekvalifikace probíhají v kadeřnictví v centru Turnova a jsou vedeny profesionální kadeřnicí s 25 letou praxí paní Žanetou Koškovou. Klademe důraz na praxi a hned od prvního dne pracujete (což, jak jsem byla informována není samozřejmostí u všech rekvalifikačních zařízení). Spousta zařízení funguje tak, že se pouze díváte (zřejmě pro nedostatek modelů).

Kurz je zakončen autorizační zkouškou u lektorky kurzu v místě konání kurzu. Po absolvování kurzu obdržíte akreditované osvědčení (platné po celé ČR), na základě kterého jste oprávněni požádat o živnostenský list. Možnost realizace dalších kurzu – prodlužování vlasů.........

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.