Wellnes & Spa centrum Hotelu Savannah**** deluxe

Základní informace

Wellness a Ayurvéda: Autentické ayurvédské procedury v Hotelu Savannah Vám nabízí nejen péči o tělo a mysl, ale i o Vaši pleť. Od speciálních zábalů, až po bylinné lázně, které uvolní Vaší namáhané pleti a zajistí její prokvení, detoxikaci a uvolnění

Kontakty

Ulice Chvalovice-Hatě 198
Město Znojmo
Telefon +420 515 284 084
E-mail sales@hotel-savannah.com
Web www.hotel-savannah.com

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 23:00
úterý 10:00 - 23:00
středa 10:00 - 23:00
čtvrtek 10:00 - 23:00
pátek 10:00 - 23:00
sobota 10:00 - 23:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Wellnes & Spa centrum Hotelu Savannah**** deluxe? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Ayurvédské léčebné metody Ayurvédská léčba podporuje postupnou detoxikaci těla, aktivuje tělesné energie k udržení našeho dobrého zdravotního stavu a nastoluje vyrovnanost mezi třemi doshami: vata, pitta a kapha.

Dalšími částmi ayurvédských léčebných technik jsou např. zvuky, barvy, vůně, výživa, cvičení jógy a dechová cvičení. Úspěch ayurvédských léčebných metod je také nedílně spojen s poklady naší přírody: mnoha tisíci rostlinami a bylinkami, které jsou používány celé a nejen jako medicínsky účinné extrakty. Taktéž je využíváno léčebné síly minerálů a kovů.

Výběr z našich léčebných terapií

  • Masáž s peelingovým efektem (Udvartana)
  • Masáž těla speciálním ajurvédským olejem nebo pastou z rozemletých obilných zrn čistí pleť a zlepšuje proudění krve v těle, podporuje ztrátu hmotnosti a odstraňuje nečistoty, které způsobují problémy jako např. celulitida. Tato masáž je obzvlášť účinná při adipositas (nadměrná tělesná hmotnost nebo otylost). (70minut)

Piccichil

Piccichil je speciální druh masáže, při níž kape na tělo pacienta olej, napuštěný do tkaniny, zatímco masér jemně masíruje jeho tělo. (60minut)

Pinda Sweda (horké zábaly z rýžové kaše)

Lněný sáček, naplněný rýžovou kaší a léčebnými bylinami, je nahřívaný nad parou. Pacient je ošetřován rychlými poklepy těchto sáčků na celé tělo nebo jeho části. Tato potní kúra působí detoxikačně a tělo se stává ohebnějším. Zároveň dochází k vyživování pokožky, nervů i svalů. (3dny po 30minutách)

Zábaly obličeje (Mukaubtan)

Slouží k čištění, regulaci vlhkosti a uklidnění pleti. (45minut) a spoustu další viz. webové stránky Hotelu Savannah**** deluxe

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie