Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zve do světa krásy a harmonie (+soutěž)

Kategorie: Soutěže

Mojekrasa

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše nabízí 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaný v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018.

Na více než 350 výstavních stáncích budou připraveni odborníci poskytující užitečné rady a informace v oblasti profesionální pěstící i dekorativní kosmetiky, podle individuálních potřeb, Vám přímo na míru!

K péči o tělo patří i relaxace, proto je nedílnou součástí veletrhu velká řada seminářů a workshopů, směřující k využití aromaterapie, detoxikace, relaxačních masáží, wellness produktů a k celkově zdravému životnímu stylu. S blížícím se podzimem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté – Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková. Za velkolepými kadeřnickými i módními show budou stát Honza Cigánik, Romana Topinková, Daniela Hejtmánková či Honza Špilar. Nebudou chybět ani oblíbené módní přehlídky, tentokrát v podání nádherných finalistek soutěže České Miss.

Nenechte si ujít dech beroucí práci soutěžících v nabytém programu prestižních soutěží, mezi kterými nebude chybět oblíbená kadeřnická soutěž INSPIRACE 2019 s poetickým tématem Flower Hairstyle Transformation či MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MAKE-UPU, tentokrát na exotické téma Královna pouště. Pro juniory nebude chybět soutěž designerů Fashion Games 2018 na téma Playtime. Tradičně budeme svědky soutěže v naturálním fitness, Mistrovství ČR v nail designu i International Beauty Foot Cup Czech 2018.

Nejlepší produkty z oboru budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

Nezapomenutelná atmosféra veletrhu, zkrášlovací služby zdarma a příznivé ceny budou třešničkou na dortu všech zážitků ze světa krásy, módy a harmonie.

Více na webu: WorldOfBeauty.cz a BeautyExpo.cz a Facebooku: www.facebook.com/…tickyVeletrh

Vyhrajte vstupenky na veletrh World of Beauty a Spa 2019

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček + 2× VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

2. cena – 2× VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

3. cena – 2× VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

Soutěžní otázka

Kdo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná 7. a 8. září 2018 v PVA Expo Praha – Letňany, představí téma své soutěže pro rok 2019?

  1. Pavel Bauer a Daniela Hejtmánková
  2. Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková
  3. Honza Špilar a Romana Topinková

Jak soutěžit?

Soutěž probíhá na Facebooku Salony-krasy.cz do 27.08.2018.

Váš tip na správnou odpověď vložte k příspěvku se soutěží World of Beauty & Spa 2018.

Výherci budou zveřejněni v sekci Výherci soutěže 28.08.2018.

Výhra bude výherci předána přímo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 7. a 8. září 2018. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek, který se bude nacházet přímo u vchodu na výstavu.

Výherci

  1. Lenka Celášťastná
  2. Hana Křepelková
  3. Jaroslav Stejskal

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde