Získejte hodnotný dárek od Sothys Paris (narozeninová soutěž)

Kategorie: Soutěže

Mojekrasa

V aktuální soutěži u příležitosti 13. narozenin portálu Salony-krasy.cz na vás čeká spousta krásných dárků a poukázek. Dnes vám představíme ceny od partnera soutěže – exkluzivní profesionální kosmetiky Sothys Paris.

SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používané v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu zaručujeme maximální kvalitu a efektivitu všech kosmetických přípravků.

SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 130 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště.

K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

Jak vstoupit do soutěže?

  • pro zařazení do slosování stačí, abyste se stali fanouškem Salony-krasy.cz na Instagramu a
  • v komentáři ke zveřejněnému příspěvku na Instagramu označte kamarádku, která by si také přála jednu z atraktivních vý­her.
  • soutěž končí 14. 11. 2020 ve 23:59 hod.

Výhry od Sothys Paris

  • 6× Paleta 2 rtěnek 10 brun rosé & rouge bordeaux

Pouzdro se zrcátkem a vysouvacím štětečkem s 2 odstíny rtěnek. Cena 1400 Kč/ks

  • 3× Pudrový rozjasňovač Poudre illuminatrice – 10 beige éclatant

Pudřenka se zrcátkem 11 g – Univerzální pudr pro přirozené krytí. Cena 1400 Kč/ks

  • 2× Intenzivní modrá tužka na oči Crayon yeux regard profond 10 bleu nuit

Tužka na oči s „vinylovým“ efektem umožňuje různorodé líčení (od jemného, přesného zvýraznění po odvážný a dramatický vzhled). Cena 390 Kč/ks

  • 2× Rozjasňující korektor Stylo enlumineur – 10 beige lumineux

Pero se štětcem – Korektor pro okamžité rozjasnění tváře. Cena 900 Kč/ks.

Partneři soutěže

Tak neváhejte a zkuste své štěstí! Hrajte s námi a získejte atraktivní beauty produkty nebo poukázky.

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde