Ing.Simona Görtlerová

Základní informace

Pečuji o ženy tak, aby se každá žena uměla o sebe postarat sama, v každém věku a každý den, aby našla vhodné líčení a styl a uměla jej používat.Jsem vizážistka a floristka.Líčím nevěsty,módní přehlídky,foto,firemní akce.Pořádám certifikované kurzy a poskytuji rozšíření podnikání pro jiné.

Kontakty

Ulice Klapý 208
Město Klapý
Telefon +420 603 875 307
E-mail simona@anette.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Ing.Simona Görtlerová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pečuji o ženy tak, aby se každá žena uměla o sebe postarat sama, v každém věku a každý den, aby našla vhodné líčení a styl a uměla jej používat.Jsem vizážistka a floristka,líčím nevěsty,módní přehlídky,foto,fi­remní akce.Pořádám certifikované kurzy a poskytuji rozšíření podnikání pro jiné. Jsem svatební specialista, navrhuji svatební design,od návrhu po realizaci,flo­ristické zpracování. V současné době jsem na pozici Nezávislé senior sales director Mary Kay a používám tyto produkty k práci, vzdělávání jiných a vedení kurz Hledám další členy do týmu.

Nejbližší slevy

–24 %

Mytí+Střih+Foukání

akce na stříhání

349 Kč končí za 10 dní

10 x + 1 zdarma

10 x + 1 zdarma

končí za 11 dní

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde