Elebele

Základní informace

Naše kosmetické studio nabízí komplexní služby v oblasti péče o váš vzhled. Připravili jsme pro vás širokou nabídku ošetření pleti, moderní přístroje, značkovou kosmetiku a mnoho dalších služeb, to vše vám šité na míru.

Kontakty

Ulice Nosticova 590
Město Měšice
Telefon +420 777 030 709
E-mail elebele@email.cz
Web www.elebele.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Elebele? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

DUOLIFT EXPERT

Duolift Expert je nejnovější francouzský přístroj, který se dá využít pro kompletní ošetření obličeje, využívá nejmodernější technologie ultrazvuku, luminoterapie a podtlaku. Pro všechny typy ošetření přístrojem Duolift Expert byla vyvinuta speciální francouzská dermokosmetika, která zaručuje okamžitě viditelné výsledky. Duolift Expert je nejlepší volba proti tvorbě vrásek, neboť v maximální míře redukuje projevy stárnutí nejen na obličeji, ale i krku. Přístrojové ošetření Duolift expert je nesrovnatelné s ručním ošetřením. Čištění pomocí ultrazvukové špachtle a expresní terapie s okamžitým účinkem a je snem každého klienta. Frekvence ošetření: Ošetření je možné provádět jednou měsíčně místo klasické kosmetiky nebo v sérii několika ošetření, které celkový efekt prodlouží. Doporučená kúra se skládá ze 6 návštěv: 1–2 návštěvy týdně, udržovací ošetření pak následně jednou za měsíc.

NO.1 LASH

NO.1 LASH – revoluční sérum Nechte své oči promlouvat. Magicky dlouhé řasy dodají Vašemu pohledu neodolatelnou svůdnost a charisma. Revoluční sérum No1 LASH vyživuje kořínky řas a podporuje jejich růst. Spolehlivě funguje u žen i mužů v každém věku a pro Vaše řasy přináší neuvěřitelnou změnu. Při pravidelné každodenní aplikaci séra No1 LASH Vaše řasy vyrostou až na 200% jejich dnešní délky, znásobí svůj počet, zesílí objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy nové. Již po prvním měsíci poznáte měřitelný rozdíl. Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících.

Chemický peeling PRIMALUCE

(přípravky i pro domácí použití)

Linie Primaluce –jasnější pleť bez poskvrnky Navrací jas a krásu, ať už se jedná o pleť zrohovatělou, nečistou, stárnoucí, se známkami hyperpigmentace či akné. Tajemství formule spočívá v sekvenčním cyklu obnovy pleti na rozdílném a doplňujícím se působení kyselin AHA a PHA. Aktivní látky Primaluce

DERMALOGICA

Krásná pleť je zdravá! Značkové ošetření pleti Dermalogica Skin Treatment – neboli kosmetická masáž obličeje – trvá 30 až 90 min.. Na rozdíl od jiných značek neexistuje u tohoto ošetření žádná nabídka, ze které byste vybírali.

Provedeme vám analýzu vaší pleti v jednotlivých partiích obličeje. Na základě tohoto FaceMappingu vám doporučíme nejvhodnější přípravky pro vaši pleť jak pro profesionální ošetření, tak pro domácí péči.

Všechna ošetření zahrnují odlíčení, úpravu obočí, bezbolestné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, exfoliaci, masáž pleti , aplikaci masky, séra, krému. Nabízíme také unikátní ošetření řadou ChromaWhite TRx, která účinně řeší problémy s pigmentovými skvrnami, řada MediBac Clearing vám vyřeší problémy s aknózní a problematickou­ pletí.

Dále nabízíme řešení pro pleť stárnoucí řada AGE smart.

U značky Dermalogica existuje pouze jedno ošetření – které je však pokaždé jiné!

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Prodloužení řas DIAMOND LASHES – aplikace nového setu (80 – 120 řas na jedno oko). Prodlužování a zahušťování řas DIAMOND LASHES® spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky v principu „řasa na řasu" pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas. Před samotnou aplikací provedeme podrobnou konzultaci s klientkou (včetně fotodokumentace) a zodpovíme veškeré dotazy ohledně metody a produktů. Pro vyloučení jakýchkoliv komplikací je detailně prošetřen zdravotní stav a zároveň upravena přání a očekávání klientky do proveditelné (pro vlastní řasy zcela bezpečné) podoby. Pracujeme výhradně s nejkvalitnějšími materiály značky DIAMOND LASHES®. Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky a pohybuje se od cca 60 na každém oku. Nasadíme maximální množství na obě oči, mnohdy 100 a více řas na oko. Majitelka nových řas od nás obdrží podrobné informace k péči o DIAMOND LASHES® v tištěné podobě, kartáček na úpravu řas, případně odličovací tyčinku.

Při správné aplikaci a péči o prodloužené řasy můžete nosit Vaše DIAMOND LASHES® napořád, není nutné dělat jakékoliv pauzy a znovu podstupovat nasazení kompletního setu. Řasy DIAMOND LASHES® se nikdy neuvolňují samostatně a mezi jednotlivými doplněními mají neustále plný a atraktivní vzhled.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 10 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 21 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

martakralovaa@seznam.cz 20.2.2014 11:29

Nejlepší.

editolgyay@seznam.cz 20.2.2014 14:08

Krásné prostředí.

p.o.l.j.a.k.o.v.a@seznam.cz 20.2.2014 22:28

Super.

Fotogalerie