Salón Inspirace

Základní informace

Kadeřnictví Vám nabízí příjemné prostředí,práci s kvalitní vlasovou kosmetikou, profesionální účesy pro každý den i pro zvláštní příležitosti.

Kontakty

Ulice Jana Ziky 1732
Město Tachov
Telefon +420 732 751 906
E-mail saloninspirace@email.cz
Web www.saloninspirace.ic.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salón Inspirace? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Náš salon se po úspěšné rekonstrukci otevřel v březnu 2007, tímto Vám nabízí příjemné a klidné prostředí, jako v pohodlí Vašeho domova. U nás naleznete kvalitní kadeřnické služby s pomocí profesionální vlasové kosmetiky Matrix. Matrix je americká značka číslo 1.

Kosmetika Matrix pečuje o Vaše vlasy s maximální šetrností, její pečující řada dodá Vašim vlasům hebkost, lesk a hlavně zdraví vlasů i vlasové pokožky. K Vašim vlasům a jejich úpravě samozřejmě patří i styling.Veškeré laky, gely, vosky a tužidla dodají Vašemu účesu objem, styl a nádherný lesk.

Veškeré tyto přípravky ještě k tomu mají skvělou a jemnou vůni. Matrix se dále může pochlubit novou stylingovou řadou s názvem Vavoom. Tato řada vytváří maximální objem,zajišťuje perfektní tvar, drží po celý den a nezanechává nepříjemný pocit na vlasech. Přitažlivost, elegance, styl to je Vavoom.

Dále tu jsou permanentní krémové barvy s nádhernými přírodními i módními odstíny s perfektním krytí šedivých vlasů. Také tu je barva 2 v 1. S touto barvou se docílí kontrastních červených melírů na tmavých a barvených vlasech bez jakéhokoli odbarvení. Také se používá jako booster barev tj. přimíchání do módních odstínu a tím se dosáhne jejich červené intenzity.

Pokud si budete přát ještě větší objem, či krásné rovnoměrné a dlouho trvající vlny tak i pro Vás je tu řešení. Je to trvalá od Matrix. Je k vlasům opravdu šetrná, technologie Matrix zaručuje zdravé, lesklé a přirozeně vypadající vlny.

K dokonalému účesu musí byt i perfektní střih, který usnadní úpravu s vlasy. Vytvoříme Vám moderní, elegantní a stylový účes. A samozřejmě i účesy společenské a pro zvláštní příležitosti.

A na konec ještě pár slov.

Náš salon kromě toho všeho také nabízí poradenskou činnost zdarma. Pro ještě příjemnější pocit u nás v salonu tu máme také připravené občerstvení v podobě teplých i studených nápojů a to také zdarma. Jsou pro Vás připraveny slevové kupony a k zakoupení dárkové kupony pro Vaše blízké.

Uděláme Vám dokonalé účesy za přijatelné ceny.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí