Studio Nika

Základní informace

Poskytování služeb pro osobní hygienu a služeb souvisejících s péčí o vzhled osob.

Kontakty

Ulice Nerudova 725/59
Město Kyjov (Hodonín)
Telefon +420 518 613 416
E-mail v.schwendtova@seznam.cz
Web www.studio-nika.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Nika? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Solná jeskyně

Systém Solné jeskyně Salt Cave Systems aplikuje nejnovější vědecké poznatky a je nejnovější originální metodou pro použití kamenné soli a soli z Mrtvého moře za účelem rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

Solná jeskyně Studia – Nika (stejnou nenajdete nikde na světě), je originální inhalační jeskyně vybudovaná speciální jedinečnou ekotechnologií, která je chráněna evropským patentem Salt Cave Systems.

V naši Solné jeskyni najdete sůl ze:

  • Slovinska a Španělska – mořská sůl
  • Rumunska, Pákistánu a Polska – kameny Hality (solné krystaly)
  • Izraele a Jordánu – Mrtvého moře

Vědecké poznatky jednoznačně poukázaly na to, že nejefektivnější aplikací haloterapie je kombinace hlubinné kamenné soli-Halitu a soli z Mrtvého Moře. Každá země svou polohou na zeměkouli nabízí odlišné složení solí z jejich unikátním minerálním obsahem a z toho vyplývajících prospěšných účinků na lidský organismus.

Originální Solná jeskyně Studia-Nika, ve které je zabudováno 18 tun soli, je vybudována nejnovější progresivní a patentově chráněnou technologií, podloženou certifikáty. V jeskyni vládne unikátní mikroklima charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu, který je nasycen částicemi minerálů a stopových prvků.

Kadeřnictví

Vlasy a účes dávají každému člověku jeho jedinečný a nenapodobitelný výraz. Pěkně upravený účes je současně ozdoba a estetický výraz našeho duševna, našeho pohledu na svět nebo životní orientace vůbec.

Krásné a zdravé vlasy mohou být naší pýchou a radostí. Z těchto důvodů si jistě zaslouží podstatně větší péči než jenom mytí a stříhání.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.