Studio Nika

Základní informace

Poskytování služeb pro osobní hygienu a služeb souvisejících s péčí o vzhled osob.

Kontakty

Ulice Nerudova 725/59
Město Kyjov (Hodonín)
Telefon +420 518 613 416
E-mail v.schwendtova@seznam.cz
Web www.studio-nika.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Nika? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Solná jeskyně

Systém Solné jeskyně Salt Cave Systems aplikuje nejnovější vědecké poznatky a je nejnovější originální metodou pro použití kamenné soli a soli z Mrtvého moře za účelem rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

Solná jeskyně Studia – Nika (stejnou nenajdete nikde na světě), je originální inhalační jeskyně vybudovaná speciální jedinečnou ekotechnologií, která je chráněna evropským patentem Salt Cave Systems.

V naši Solné jeskyni najdete sůl ze:

  • Slovinska a Španělska – mořská sůl
  • Rumunska, Pákistánu a Polska – kameny Hality (solné krystaly)
  • Izraele a Jordánu – Mrtvého moře

Vědecké poznatky jednoznačně poukázaly na to, že nejefektivnější aplikací haloterapie je kombinace hlubinné kamenné soli-Halitu a soli z Mrtvého Moře. Každá země svou polohou na zeměkouli nabízí odlišné složení solí z jejich unikátním minerálním obsahem a z toho vyplývajících prospěšných účinků na lidský organismus.

Originální Solná jeskyně Studia-Nika, ve které je zabudováno 18 tun soli, je vybudována nejnovější progresivní a patentově chráněnou technologií, podloženou certifikáty. V jeskyni vládne unikátní mikroklima charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu, který je nasycen částicemi minerálů a stopových prvků.

Kadeřnictví

Vlasy a účes dávají každému člověku jeho jedinečný a nenapodobitelný výraz. Pěkně upravený účes je současně ozdoba a estetický výraz našeho duševna, našeho pohledu na svět nebo životní orientace vůbec.

Krásné a zdravé vlasy mohou být naší pýchou a radostí. Z těchto důvodů si jistě zaslouží podstatně větší péči než jenom mytí a stříhání.

Nejbližší slevy

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za 28 dní
1999 Kč

Brazilský keratin

Brazilský keratin

1999 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde