Salon Karina

Základní informace

Nabízíme kompletní kadeřnické služby. Prodlužování vlasů, prodej vlasové kosmetiky značky Schwarzkopf a vlasových doplňků.

Kontakty

Ulice Bratří Lužů 116
Město Uherský Brod
Telefon +420 736 683 949
E-mail salon.karina@seznam.cz
Web www.salon-karina.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Karina? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Těšíme se na Vás v novém kadeřnickém salonu, který se nachází v centru Uherského Brodu.Našim cílem je Vaše spokojenost. Individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Nabízíme jak radikální změnu, tak pouze jemné oživení Vašich vlasů, kteké podtrhne váš přirozený půvab. Pracujeme výhradně s materiálem Schwarzkopf, který zaručuje jednu z nejvyšších kvalit v oboru.

Se společností Schwarzkopf se profesionálně rozvíjíme a pravidelně navštěvujeme firemní školení, kde se seznamujeme s novými barvícími technikami, střihy a společenskými ú­česy.

Máte chuť na změnu? Jistě by jste chtěli mít krásné vlasy nejen když jdete od kadeřnice. To Vám ulehčíme přípravky Schwarzkopf, které u nás samozdřejmně zakoupíte.

Při barvení vlasů a melírování používáme klinazon. Urychlí dobu působení a váš čas. K regeneračním kůrám a maskám používáme infrazon, který pomůže proniknout hlouběji do struktury vlasu a výsledek je o poznání intenzivnější a vlasy jsou zdravější.

V našem salonu nečekáte až na Vás přijde řada, ale my čekáme na Vás v předem domluveném čase s připravenou kávou nebo jiným nápojem.

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů, zahušťování a rychlé melírování jsou technologie, které Vám pomohou docílit vzhledu, po kterém toužíte.

Pokud je prodlužování vlasů prováděno šetrně, nepoškodí Vaše vlasy. Používáme výhradně přírodní vlasy, které jsou nám dodávány v copech a tím pádem všechny vlasy jsou ve stejném růstovém směru, což je hodně důležité.

V případě, že si necháte prodloužit vlasy (v jiném salonu) a prodloužené vlasy se Vám začnou cuchat a krepovatět, to je následkem použití nekvalitních vlasů, ale taky nedostačující péčí o prodloužené vlasy. Prodlužování vlasů trvá zhruba 2–3 hodiny, záleží na tom, kterou metodu prodlužování vlasů zvolíte.

Prodloužené vlasy lze barvit, trvalit, stříhat. Tzv. obnova, nebo posunutí pramínků vlasů je nutné dle růstu Vašich vlasů, nejlépe za 2–4 měsíce. Prodloužené vlasy se musí česat speciálním štětinovým kartáčem, určeným na prodlužované vlasy.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.