Studio Laguna

Základní informace

Konzultace v oblasti kosmetiky, líčení a péče o pleť. Analýza pleti - Sam.

Kontakty

Ulice Vídeňská 699
Město Pohořelice (Brno-Venkov)
Telefon +420 602 139 387
E-mail studiolaguna@seznam.cz
Web www.studiolaguna.wz.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Laguna? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Máte rádi kvalitu za mírné ceny? Hledáte správnou kosmetiku? Potřebujete nalíčit? Poradit s výběrem barev při líčení, jak si upravit vlasy, poradit s výběrem šperků, klobouků, šátků…? Zajímala by Vás analýza Vaší pleti? Tak to jste potom na těch správných stránkách. Pomoc naleznete právě u nás.

Zabývám se vizážistikou a poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu a image. Líčím pouze kosmetikou Artistry, protože je to jedna z pěti nejlepších, nejkvalitnějších a nejprodávanějších kosmetik na světě (porovnat lze s kosmetikou značek Clinique, Lancome, Estee Lauder a Chanel). Sama jí používám už devátý rok a jsem s ní maximálně spokojená. Vřele doporučuji vyzkoušet.

Pro analýzu pleti, používám diagnostický přístroj Sam. Tento revoluční přístroj nám pomůže sestavit program kosmetiky přímo vám „šitý na míru“ a vyřešit problémy které vás eventuálně tíží.

A co najdete na mých stránkách? Něco o mně, kosmetice, něco o výrobcích které pomáhají, spoustu informací o nových módních trendech, o zdravém životním stylu, také galerii a nějaké ty odkazy.

Postarám se o to, aby Vaše pleť byla zdravá a krásná. A ať už jste mými zákazníky nebo jen náhodnými návštěvníky těchto stránek, budu se těšit na setkání s Vámi u mě ve studiu Laguna.

Všechny nabízené služby můžete věnovat formou dárkového šeku, který jistě obdarované potěší, ať už jako narozeninový dárek nebo jako dárek „jen tak pro dobrou náladu“.

Nejbližší slevy

–29 %

The M spa jarní speciál

Probuďte se ze zimního spánku a přivítejte jaro s energií

3200 Kč končí za hodinu
–37 %

Permanentní make up obočí a rtů

Permanentní make up rtů a obočí

2200 Kč končí za měsíc
17000 Kč
prodlouzeni-vlasu-plzen-mega-akce-na-vlasy

Prodloužení vlasů Plzeň - mega akce na vlasy!

Prodloužení vlasů Plzeň Star Trade za akční cenu!

17000 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.