Studio Laguna

Základní informace

Konzultace v oblasti kosmetiky, líčení a péče o pleť. Analýza pleti - Sam.

Kontakty

Ulice Vídeňská 699
Město Pohořelice (Brno-Venkov)
Telefon +420 602 139 387
E-mail studiolaguna@seznam.cz
Web www.studiolaguna.wz.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Laguna? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Máte rádi kvalitu za mírné ceny? Hledáte správnou kosmetiku? Potřebujete nalíčit? Poradit s výběrem barev při líčení, jak si upravit vlasy, poradit s výběrem šperků, klobouků, šátků…? Zajímala by Vás analýza Vaší pleti? Tak to jste potom na těch správných stránkách. Pomoc naleznete právě u nás.

Zabývám se vizážistikou a poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu a image. Líčím pouze kosmetikou Artistry, protože je to jedna z pěti nejlepších, nejkvalitnějších a nejprodávanějších kosmetik na světě (porovnat lze s kosmetikou značek Clinique, Lancome, Estee Lauder a Chanel). Sama jí používám už devátý rok a jsem s ní maximálně spokojená. Vřele doporučuji vyzkoušet.

Pro analýzu pleti, používám diagnostický přístroj Sam. Tento revoluční přístroj nám pomůže sestavit program kosmetiky přímo vám „šitý na míru“ a vyřešit problémy které vás eventuálně tíží.

A co najdete na mých stránkách? Něco o mně, kosmetice, něco o výrobcích které pomáhají, spoustu informací o nových módních trendech, o zdravém životním stylu, také galerii a nějaké ty odkazy.

Postarám se o to, aby Vaše pleť byla zdravá a krásná. A ať už jste mými zákazníky nebo jen náhodnými návštěvníky těchto stránek, budu se těšit na setkání s Vámi u mě ve studiu Laguna.

Všechny nabízené služby můžete věnovat formou dárkového šeku, který jistě obdarované potěší, ať už jako narozeninový dárek nebo jako dárek „jen tak pro dobrou náladu“.

Nejbližší slevy

800 Kč
800 Kč končí za 21 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 21 dní
–14 %

Maderoterapie

Maderoterapie

600 Kč končí za 21 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.