Mobilní salon Lidka

Základní informace

Váš salon krásy do domu. Postaráme se o vás od hlavy až k patě, vše v pohodlí vašeho domova. Přijedeme za vámi domů nebo do kanceláře, na jakoukoliv adresu na Českobudějovicku a Třeboňsku.

Kontakty

Ulice Levín 9
Město Lišov (České Budějovice)
Telefon +420 731 585 896
E-mail info@mobilnisalon.cz
Web www.mobilnisalon.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Mobilní salon Lidka? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Naše služby do domu

Pedikúra – mokrá pedikúra, péče o nehty a nehtová lůžka, případně lakování nehtů Líčení – denní, slavnostní, plesové, svatební Kadeřnické služby – běžné i slavnostní účesy, barvení, svatební účes Masáže a fyzioterapie – zdravotní i sportovní Módní záchranka – uspořádání vašeho šatníku, stylingové tipy, kombinace barev a vzorů Kurzy líčení – individuální nebo pro skupinu kamarádek, vhodné i pro pracovní kolektivy jako součást teambuildingu

Jmenuji se Ludmila Novotná a všichni mi říkají Lidka.

Služby do domu poskytuji již od roku 2009.

Čeho si mé zákaznice na službách nejvíc cení?

úspory času flexibility, pracujeme večery i víkendy, kdy jsou běžné salony zavřené nepotřebují shánět hlídání dětí, děti nám u práce nevadí kvalitního poradenství v péči o pleť, doporučíme postupy a přípravky na míru přímo vám stylingových tipů v oblékání, uspořádání šatníku, doporučení vhodných kombinací empatického a přátelského přístupu Členové týmu salonu Lidka:

Milan Krafl – kadeřník, pečuje o vaše vlasy, skvěle stříhá a umí účesy pro každou příležitost

Jana Mrkvičková – fyzioterapeutka, ulevuje od bolesti těla

Můj příběh

Celý svůj pracovní život se starám o lidi, pečuji o jejich zdraví, i vzhled. Vzpomínám na své začátky v církevní nemocnici sv. Karla Boromejského. Později v lázeňském hotelu v Třeboni, Domově důchodců v Bechyni a v Domově pro seniory Máj v Českých Budějovicích. V době, kdy jsem před lety dokončila rekvalifikační kurz na vizážistku, se mi naskytla báječná příležitost líčit modelky na přehlídková mola, na proměny i kalendáře. Zde jsem získala praxi a cenné zkušenosti do dalšího podnikání. V roce 2014 jsem absolvovala další rekvalifikační kurz na kosmetičku a pedikérku. Spolupracovala jsem s modelingovou agenturou Scarlett Models a KPmodels. Pro značku Regina jsem líčila proměny na výstavě Země Živitelka.

V osobním životě jsem neměla na růžích ustláno a musela jsem překonat různé překážky, co mi život přichystal. I přes náročné rodinné vztahy a mnohá zklamání mám k lidem blízko. Mám skvělé děti a díky všem zkušenostem i této práci si uvědomuji opravdové hodnoty života.

Pomáhám jiným ženám.

V mobilním salonu Lidka najdou zázemí všechny ženy, které procházejí nebo prošly jakoukoliv formou týrání a domácího násilí. Poskytujeme pomoc s danou situací i nabízíme práci pro nový začátek.

Vaše Lidka

Nejbližší slevy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 23 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

800 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie