Jana Havelková - Kadeřnický a kosmetický salon mango

Základní informace

Nabízíme střih, barvení, svatební a společenské účesy, aplikace brazilského keratinu, podlužovaní a zahušťování vlasů, rasty, půjčování vlasových příčesů, denní večerní a svatební líčení, nehtová modeláž, přístrojová kosmetika Dermic, masáže těla.

Kontakty

Ulice Myslíkova 68
Město Pacov
Telefon +420 606 349 715
E-mail ksmango@seznam.cz
Web www.kadernickysalonmango.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Jana Havelková - Kadeřnický a kosmetický salon mango? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V našem salonu si můžete vybrat ze široké nabídky služeb:

Kadeřnické služby: střih, barvení, melírování, česání svatebních, společenských a extravagantních účesů, brazilský keratin (ošetření vlasů, které tvaruje, regeneruje a chrání Vaše vlasy) prodloužení a zahuštění 100% pravými vlasy (so.cap.), rasta copánky, půjčování vlasových příčesů (Simply Perfect), luxusné péče na míru SP infuze (péče o vlasy a pokožku hlavy), headlines, trvalá, chemické narovnávání, vlasové zábaly a masáže, prodej vlasové kosmetiky, poradenství jak správně pečovat o vlasy s výběrem vhodné kosmetiky.

Kosmetické služby: denní, svatební a večerní líčení, zapůjčení a aplikace umělých řas, modeláž nehtů UV gelem a akrylem, doplnění, suchá a mokrá manikúra, lakování a zdobení nehtů (nail art, kamínky, tiskátka, třpytky), nehte své ruce hýčkat masážemi, regeneračními zábaly, parafínovými zábaly, peelingy, maskami (samozahřívací maska na ruce s intenzivním vyživujícím účinkem THERMASOFT od firmy Alessandro), prodej kosmetiky a poradenství.

Kosmetické služby společnosti Dermic: trvalé odstranění chloupků (fotodepilace), lifting obličeje a těla (radiofrekvence obličejová a tělová), odstranění pigmentových skvrn a ochablé pleti (fotoomlazení), bělení zubů (fotobělení zubů), bezbolestná liposukce (kavitace), neinvazivní mezoterapie.

Relaxační studio Maimouna: regenerační masáže, aromamasáže, masáže horkými lávovými kameny, Baby masáže, Bambusová masáž, Breussova masáž (regeneruje meziobratlové ploténky a tím pomáhá k vyřešení mnoha zdravotních potíží, vede také k odbouraní hluboko uložených psychických problémů), Medová detoxikační masáž, Harmony masáž hlavy a chodidel, tepelná terapie (rašelinový zábaly, senné zábaly, zábaly z včelýho vosku), uční svíce Valentýnka. Kurzy Baby masáží pro rodiče nebo MŠ: Masáž dětí, míčkování (míčková falicitace).

Wella Professionals nabízí špičkové výrobky, které se používají a prodávají exkluzivně v kadeřnických salonech. Představují dokonalý systém komplexní péče. Vlasy se díky jejich pravidelnému používání dostanou přirozenou cestou do výborné kondice a podstatně lépe se finálně tvarují. S dokonalým účesem se budete cítit výjimečně a v souladu se svou osobností.

Správný výběr pečujícího přípravku je tím nejdůležitějším nejen pro zdravý vzhled vlasů, ale také pro jejich následné snadné tvarování. Jedině vlasy, které dostanou individuální péči, se dají lehce upravovat a jejich tvar drží. Proto nepodceňujte výběr šamponů a regenerátorů. Vždy je volte přesně pro svůj typ vlasů.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie