Kosmetický a vizážistický salon Jájina

Základní informace

Kompletní kosmetické, vizážistické služby a piercing. Mezoterapie, mesoboost, laminace obočí, lifting řas, henna brow, brow styling, chemický peeling, AOX System, P-Shine, piercing, depilace, diamantová mikrodermabraze, Face cupping, Intimní piercing. Obslužná oblast líčení: Stříbro, Bor, Stod a přilehlé obce. Používané značky při líčení: Anastasia beverly hills Natasha Denona, Benefit, Nars, Estée Lauder, Urban Decay, Huda Beauty aj.

Kontakty

Ulice Náměstí Míru 42
Město Domažlice
Telefon +420 607 219 524
E-mail pavladzurillova@gmail.com
Web kosmetickysalonjajina.business.site

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 12:00
úterý 8:00 - 12:00
středa 8:00 - 12:00
čtvrtek 8:00 - 12:00
pátek 8:00 - 12:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetický a vizážistický salon Jájina? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Ahoj,

jsem Pája Dzurillová, a spolu s mou kolegyní Jájou Vavříkovou jsme tým z kosmetického salonu v Domažlicích. Naším cílem je pomáhat lidem cítit se krásně a sebevědomě v každodenním životě.

Jája je zakladatelkou salonu a kosmetičkou s mnohaletými zkušenostmi. Její vášeň pro kosmetiku ji stále nutí hledat nové a revoluční techniky a postupy v péči o pleť. Díky jejímu odbornému přístupu a neustálému vzdělávání mohou zákazníci očekávat kvalitní a personalizova­nou péči.

Já se specializuji na dekorativní kosmetiku a piercing. Snažím se neustále sledovat aktuální trendy a inovativní techniky, abych mohla nabídnout zákazníkům ty nejlepší služby. V oblasti líčení se specializuji na přirozený a sofistikovaný vzhled, který je v souladu s přirozenou krásou zákazníků.

Společně se snažíme poskytovat nejlepší možnou službu, která je přizpůsobená individuálním potřebám každého zákazníka. Snažíme se udržovat přátelské a uvolněné prostředí, aby se zákazníci cítili co nejvíce pohodlně. Jsme hrdé na to, že jsme dlouholeté kamarádky a pracujeme společně jako tým. V našem salonu jsme připraveny splnit všechny vaše beauty potřeby. Pokud hledáte kvalitní a osobní péči, přijďte a nechte se hýčkat.

Náš malinký kosmetický salon se nachází v samotném centru Domažlic, na náměstí. Máte tak možnost spojit návštěvu u nás s procházkou po krásném historickém centru města.

Nejbližší slevy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 24 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

800 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.