Studio Pohoda

Základní informace

Relaxační centrum nabízí kadeřnické a holičské služby. Nabízíme také kosmetické služby - líčení, manikúra, pedikúra, masáže, solárium, drogerii, květinářství a Whirpoolovou vanu. Možnost nákupu v e-shopu výrobky zn. Lumene, Herbina, Alcina.

Kontakty

Ulice Prostřední Bečva 402
Město Prostřední Bečva
Telefon +420 571 643 358
E-mail info@pohodastudio.cz
Web www.pohodastudio.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota 8:00 - 11:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Pohoda? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Masáže

Masáž přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, navozuje příjemnou náladu.

Provádíme klasické masáže a sportovní masáž. Při masáži používáme na masírování mandlový olej. Jestliže je nutné při masáži potlačit různé bolestivé problémy, používáme olej s kapkami esencí určených ke snížení bolestivosti a zlepšení stavu.

V našem studiu provádíme masáže objednávkovým způsobem a to 1–2 x týdně.

Pro navození příjemné atmosféry a větší uvolněnosti svalů před masáži, můžete u nás použít whirlpoolovou masážní vanu (SPA), s intervalem 20.min. a pak přecházíte na masérské lůžko.

Masírujeme:

 • Záda
 • Krční páteř
 • Celé tělo

Infrasauna

K čemu je infrasauna?

Je to nový systém v termoterapii, založený na principu prohřívání těla pomocí přenosu tepla infrazářením, které vyzařují topné keramické články jejíž povrchová teplota je 145°C. Infračervené záření nemá nic společného s UV zářením, anebo nukleárním zářením. Zářící teplo je jednoduše forma energie (princip soluxu při nahřívání čelních dutin.

Výhodou infrakabiny je funkčnost i při teplotách cca. 30°C a rychlá regenerace těla. Pocení vyvolává již zmiňované záření, nikoliv teplota v kabině. Teplo je vedlejší produkt. Odpadá také ochlazovací proces, který je nutný v klasické sauně.

Infrakabina někdy nesprávně zvaná (infrasauna), je vyrobena ze skandinávského severského smrku. Nemusí předem rozehřívat, dokonce v ní můžete zůstat oblečení – paprsky oděvem proniknou do hloubky tkáně a k pocení dochází jako v sauně.

Tento japonský nápad původně vznikl především k lékařským účelům. Jeho autoři hledali způsob jak prohřívání těla dopřát i lidem, kteří si intenzitu tepla klasické sauny (kolem 115°C) nemohou ze zdravotních důvodů dovolit.

Infračervené paprsky totiž účinkují už při nízkých teplotách, takže i lidem, kteří nesnesou vysoké teploty jako jsou kardiaci nebo astmatici, přináší možnost vypocení.

Saunování 1–2 x týdně: potící kůra při teplotě 40–60°C v délce 30–40 minut. Potivost je výrazně vyšší než u tradiční sauny. Denní použití: prevence organismu, tepelná terapie, pasivní kardiovaskulární trénink, příprava ke sportovní činnosti, příprava před klasickou masáží.

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že složení potu v klasické sauně z 95 – 97% tvoří voda. V infrasauně pak jen 80 – 85 %, zbytek tvoří tuk, cholesterol, v tucích rozpustné jedy, těžké kovy, kyseliny, sodík a čpavek. Z toho vyplývá, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5% škodlivin, kdežto v infrasauně 15%.

Všeobecně známé terapeutické účinky

 • zvyšuje rozpínavost tkáně, zlepšuje elasticitu a napětí kůže
 • ihned snižuje ztuhlost končetin, kloubů, zad apod.
 • snižuje svalové napětí, spasmus (křeče apod.)
 • mírní bolesti
 • stimuluje krevní oběh, což příznivě motivuje výši krevního tlaku
 • působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže,
 • likviduje viry a bakterie, zlepšuje její prokrvení, což je podmínka pro krásu
 • vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30.min spálí 600.cal.
 • vhodný jako součást přípravy sportovců před i po zátěži (bylo testováno na Olympijských hrách v Atlantě)
 • účinná relaxace a regenerace organizmu
 • stimuluje imunitní systém a likviduje infekci, jež potvrdily pokusy Michiganské univerzity, zejména v počátečním stádiu onemocnění
 • hluboké prohřátí tkání a následné pocení pomáhá k odstraňování celulitidy. Nechává kůži měkkou a hebkou
 • otevřené rány se lépe hojí se zmenšením velikosti jizvy
 • při pocení v infrakabině se 3.násobně zvyšuje vylučování toxických látek z těla oproti klasické sauně

Whirpool Spa

Co je spa?

Spa je masážní bazén pro celoroční použití. Základem je tvarovaná akrylátová skořepina. Spa mají různý rozměr a kapacitu, specifické členění vnitřního prostoru, variabilní počet a rozmístění křesílek, laviček nebo lehátek, z nichž každé má danou konfiguraci trysek pro masáž jednotlivých partií těla. Nejtypičtějšími znaky spa jsou dřevěný kabinet, do kterého je spa usazena, a termokryt, který chrání hladinu a zamezuje energetickým ztrátám.

Ve spa je stále napuštěná voda, která se průběžně dohřívá na požadovanou teplotu, přičemž optimální teplota pro hydroterapii je 37 °C až 39 °C. Báječně teplou lázeň ve spa udržuje čistou filtrace s ozonizací.

Spa jsou oázou, soukromým rehabilitačním centrem, místem pro relaxaci a odreagování, regeneraci sil a odpočinek. Spa vybízí k individuální relaxaci i rodinné zábavě; hydroterapie ve spa vás zbaví bolesti, únavy i stresu.

Spa zve k odpočinku po vyčerpávajícím pracovním dni stejně jako po sportovním výkonu; masáž v příjemném a přirozeném prostředí teplé vody si můžete dopřát jednoduše kdykoliv.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za 7 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za 8 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 8 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie