Studio Pohoda

Základní informace

Relaxační centrum nabízí kadeřnické a holičské služby. Nabízíme také kosmetické služby - líčení, manikúra, pedikúra, masáže, solárium, drogerii, květinářství a Whirpoolovou vanu. Možnost nákupu v e-shopu výrobky zn. Lumene, Herbina, Alcina.

Kontakty

Ulice Prostřední Bečva 402
Město Prostřední Bečva
Telefon +420 571 643 358
E-mail info@pohodastudio.cz
Web www.pohodastudio.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota 8:00 - 11:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Pohoda? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Masáže

Masáž přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, navozuje příjemnou náladu.

Provádíme klasické masáže a sportovní masáž. Při masáži používáme na masírování mandlový olej. Jestliže je nutné při masáži potlačit různé bolestivé problémy, používáme olej s kapkami esencí určených ke snížení bolestivosti a zlepšení stavu.

V našem studiu provádíme masáže objednávkovým způsobem a to 1–2 x týdně.

Pro navození příjemné atmosféry a větší uvolněnosti svalů před masáži, můžete u nás použít whirlpoolovou masážní vanu (SPA), s intervalem 20.min. a pak přecházíte na masérské lůžko.

Masírujeme:

 • Záda
 • Krční páteř
 • Celé tělo

Infrasauna

K čemu je infrasauna?

Je to nový systém v termoterapii, založený na principu prohřívání těla pomocí přenosu tepla infrazářením, které vyzařují topné keramické články jejíž povrchová teplota je 145°C. Infračervené záření nemá nic společného s UV zářením, anebo nukleárním zářením. Zářící teplo je jednoduše forma energie (princip soluxu při nahřívání čelních dutin.

Výhodou infrakabiny je funkčnost i při teplotách cca. 30°C a rychlá regenerace těla. Pocení vyvolává již zmiňované záření, nikoliv teplota v kabině. Teplo je vedlejší produkt. Odpadá také ochlazovací proces, který je nutný v klasické sauně.

Infrakabina někdy nesprávně zvaná (infrasauna), je vyrobena ze skandinávského severského smrku. Nemusí předem rozehřívat, dokonce v ní můžete zůstat oblečení – paprsky oděvem proniknou do hloubky tkáně a k pocení dochází jako v sauně.

Tento japonský nápad původně vznikl především k lékařským účelům. Jeho autoři hledali způsob jak prohřívání těla dopřát i lidem, kteří si intenzitu tepla klasické sauny (kolem 115°C) nemohou ze zdravotních důvodů dovolit.

Infračervené paprsky totiž účinkují už při nízkých teplotách, takže i lidem, kteří nesnesou vysoké teploty jako jsou kardiaci nebo astmatici, přináší možnost vypocení.

Saunování 1–2 x týdně: potící kůra při teplotě 40–60°C v délce 30–40 minut. Potivost je výrazně vyšší než u tradiční sauny. Denní použití: prevence organismu, tepelná terapie, pasivní kardiovaskulární trénink, příprava ke sportovní činnosti, příprava před klasickou masáží.

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že složení potu v klasické sauně z 95 – 97% tvoří voda. V infrasauně pak jen 80 – 85 %, zbytek tvoří tuk, cholesterol, v tucích rozpustné jedy, těžké kovy, kyseliny, sodík a čpavek. Z toho vyplývá, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5% škodlivin, kdežto v infrasauně 15%.

Všeobecně známé terapeutické účinky

 • zvyšuje rozpínavost tkáně, zlepšuje elasticitu a napětí kůže
 • ihned snižuje ztuhlost končetin, kloubů, zad apod.
 • snižuje svalové napětí, spasmus (křeče apod.)
 • mírní bolesti
 • stimuluje krevní oběh, což příznivě motivuje výši krevního tlaku
 • působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže,
 • likviduje viry a bakterie, zlepšuje její prokrvení, což je podmínka pro krásu
 • vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30.min spálí 600.cal.
 • vhodný jako součást přípravy sportovců před i po zátěži (bylo testováno na Olympijských hrách v Atlantě)
 • účinná relaxace a regenerace organizmu
 • stimuluje imunitní systém a likviduje infekci, jež potvrdily pokusy Michiganské univerzity, zejména v počátečním stádiu onemocnění
 • hluboké prohřátí tkání a následné pocení pomáhá k odstraňování celulitidy. Nechává kůži měkkou a hebkou
 • otevřené rány se lépe hojí se zmenšením velikosti jizvy
 • při pocení v infrakabině se 3.násobně zvyšuje vylučování toxických látek z těla oproti klasické sauně

Whirpool Spa

Co je spa?

Spa je masážní bazén pro celoroční použití. Základem je tvarovaná akrylátová skořepina. Spa mají různý rozměr a kapacitu, specifické členění vnitřního prostoru, variabilní počet a rozmístění křesílek, laviček nebo lehátek, z nichž každé má danou konfiguraci trysek pro masáž jednotlivých partií těla. Nejtypičtějšími znaky spa jsou dřevěný kabinet, do kterého je spa usazena, a termokryt, který chrání hladinu a zamezuje energetickým ztrátám.

Ve spa je stále napuštěná voda, která se průběžně dohřívá na požadovanou teplotu, přičemž optimální teplota pro hydroterapii je 37 °C až 39 °C. Báječně teplou lázeň ve spa udržuje čistou filtrace s ozonizací.

Spa jsou oázou, soukromým rehabilitačním centrem, místem pro relaxaci a odreagování, regeneraci sil a odpočinek. Spa vybízí k individuální relaxaci i rodinné zábavě; hydroterapie ve spa vás zbaví bolesti, únavy i stresu.

Spa zve k odpočinku po vyčerpávajícím pracovním dni stejně jako po sportovním výkonu; masáž v příjemném a přirozeném prostředí teplé vody si můžete dopřát jednoduše kdykoliv.

Nejbližší slevy

–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

1950 Kč končí za 16 dní
800 Kč
800 Kč končí za 19 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 19 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie